Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby

10 Views Comment Off

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pomieszczenie, w którym przechowujemy wszystkie swoje ubrania. Wcale nie musi być nią ogromny pokój, by utrzymać w nim właściwy porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Jeśli mamy zamiar odizolować garderobę od pomieszczenia, możemy zamontować drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie prezentować się czyjaś garderoba, zależy głównie od tego, co będziemy w niej przechowywać. To, czy w czyjejś garderobie znajdzie się wiele półek, szuflad lub może drążków z wieszakami zależy od posiadanych ubrań. Dobrze jest także zastanowić się czy będziemy potrzebować dodatkowego miejsca na przeróżne sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

świetnym wyborem do małej garderoby jest nabycie szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępne miejsce na odzież oraz przeróżne dodatki. Warto zdecydować się na kupno mebli na wymiar firmy Komandor, która słynie z wytwarzania bardzo dużych szaf ubraniowych. Pojemna szafa narożna także jest bardzo dobrą decyzją oraz zwiększy miejsce na nasze rzeczy.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto też zamontować w naszej garderobie drzwi przesuwne, nawet jeśli będzie to samodzielny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia tradycyjnych drzwi. Na rynku dostępnych jest dużo gotowych modeli, ale można także zdecydować się na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać też o odpowiednie oświetlenie pokoju. Niezwykle ważne jest, aby światło dotarło do wszystkich zakamarków pokoju. W przypadku sporych pomieszczeń musimy skupić się też na oświetleniu punktowym, iż oświetlenie ogólne może nie być odpowiednie do zapewnienia właściwej ilości światła. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one najróżniejsze formy i bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim detalem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania odzieży. Jeśli Twoja garderoba jest mała, dobrze jest wybrać lustro wiszące. W takiej sytuacji warto zdecydować się na nabycie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
In : Pozostałe

About the author

Related Articles

Archiwa