Rivers dał Celtom dzień wolny

MEDIOLAN – Bostończycy są już w Mediolanie, gdzie w niedzielę o 18:00 zmierzą się z włoskim zespołem EA7 Emporio Armani Milano.

Zaraz po meczu z Fenerbahce i udzieleniu kilku wywiadów, Celtowie pojechali busem na lotnisko. Po dwuipółgodzinnym locie znaleźli się w Mediolanie o godzinie 3:45. Dopiero po 5 rano znaleźli się w pokojach w hotelu i to spowodowało, że Doc zdecydował się dać drużynie pierwszy dzień wolny podczas tegorocznego obozu treningowego, który rozpoczął się 28 września.

“To była jedna z tych najpóźniejszych podróży” – powiedział Rivers po locie. Zapytany o to czy często to się zdarza odpowiedział: „Mieliśmy już kilka takich, zazwyczaj jedną rocznie.”

Sam Doc poszedł spać około 8:30 rano, więc stwierdził, że trening po prostu nie ma sensu. Celtowie przez ostatnie 6 dni trenowali codziennie i nie mieli zbyt dużo czasu by odpocząć.

Wolny dzień drużyna z Bostonu spędzi w jednym z najpiękniejszych włoskich miast. Mediolan jest znany przede wszystkim dzięki modzie, a to na pewno spodoba się niektórym zawodnikom.

Jak wszyscy wiemy Rajon Rondo jest znany (może nie tak jak Westbrook) ze swojego zamiłowania do mody co udowodnił w tym roku, prezentując swoje ciuchy w magazynie GQ. KG i Paul Pierce też wydają się interesować modą. Jeśli ktoś z Was wybrał się do Mediolanu na mecz Celtów, niech rozejrzy się w mieście za… wysokimi gościami chodzącymi po sklepach dziś wieczorem.

Rondo na zakupach