Celtowie szukają wymiany dla Greena i Bassa

brandon-bass jeff green

Danny Ainge nie kończy swoich transferowych planów na oddaniu do Dallas Rajona Rondo.

Jako pierwsi w kolejce do wymiany są Jeff Green i Brandon Bass. Źródła zza oceanu donoszą, że to właśnie nimi Boston handluje najbardziej aktywnie. Nie byłoby w tym niczego odkrywczego gdyby nie fakt, że do trade deadline zostały niecałe 2 miesiące, a Danny Ainge podobno dopiero się rozkręca.

Pomimo lasu picków w kolejnych draftach (9 pierwszorundowych w przeciągu 4 lat), Celtowie chcą pozyskać następne. Kolejnym zawodnikiem, który może zmienić barwy przed końcem okna transferowego, jest pozyskany od Mavericks – Brandan Wright. Ainge chce za niego wyboru w drafcie.

Jeśli chodzi o pozostałych graczy to nikt nie może być pewien swojego miejsca w Bostonie. Niedawno okazało się, że latem C’s szukali ofert wymian dla Sullingera i Olynyka. Wcześniej DA próbował też wytransferować szósty wybór w drafcie, z którym potem wybrany został Marcus Smart.

Nikt nie wie co się dzieje w głowie Danny’ego Ainge’a ani co zamierza zrobić z tymi wszystkimi pickami. Mało prawdopodobnym jest, że chce wszystkie wykorzystać w drafcie.

Jaki więc jest plan, o ile jest jakiś?