5 kroków do zwycięswa z Lakers

5 kroków

W zasadzie to szkoda gadać. Lakers są tak słabi, że na TD Garden musiałby spaść meteoryt by ten mecz nie zakończył się zwycięstwem Celtics. Chociaż… Nie takie spotkania się przegrywało…

 

Oto 5 kroków, które mogą zapewnić zwycięstwo nad Los Angeles Losers Lakers:

 

1. Bayless i Pressey muszą się przełamać

Ponoć do trzech razy sztuka. Zarówno Jerryd jak i Phil nie mogą się z tym zgodzić. 0/5 u każdego w noc z wtorku na środę. Nie wiem czy panowie się zgadali z tą fenomenalną skutecznością, czy chcą pójść w ślady Rickiego Rubio w tym sezonie, czy może wstali akurat lewą nogą. C’mon guys.

 

2. Pokryć Gasola

Jeśli można mówić, że Lakers mają jakiegoś dobrego, zdrowego zawodnika to właśnie tego pana należałoby wymienić.

tumblr_m3sjegfueg1rvi4exo1_1280

 

3. Zacząć z „wysokiego Ce”

W tym sezonie Jeziorowcy są dobrzy w jednym aspekcie – rozpoczynaniu meczy. Niby nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy, ale dobry start w wykonaniu Celtics może skutecznie podciąć skrzydła drużynie z Kalifornii. A przy okazji nam – kibicom zapewnić piękny blowout nad LA w stylu tego ostatniego przeciwko New York Knicks.

 

4. Skuteczność Greena

Z Greena, który „makes a diffrence” zostały już chyba tylko widowiskowe wsady. Przydałoby się gdyby nasz Iron Man przywdział wreszcie swój właściwy zielony kombinezon i pokazał, że potrafi nie tylko latać, ale i trafiać.

 

5. Just Rondo

„Tonight is the night…” Wierząc, że Rondo nie pójdzie w ślady Derricka Rose’a i będziemy mieli okazję go trochę dłużej pooglądać, nie spodziewałbym się jakichś fajerwerków i triple-double w jego wykonaniu. Kilka lub kilkanaście punktów i trochę asyst w 18-20 minut, które spędzi na parkiecie byłoby piękną cegiełką wniesioną z jego strony do zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

Początek spotkania o 1:30 w TD Garden.